מוצרים נוספים

דף הבית » מוצרים נוספים
לקבלת הצעת מחיר השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם:

החיים בישראל החמימה, עשויים להוות לעיתים מטרד של ממש בעבור רבים מאיתנו ומובילים תושבים רבים לחשוב כיצד להפוך את ביתם למקלט מקרני השמש הקופחות. להצללת הבית תרומה ייחודית, לא רק לאורח החיים, אלא גם לסביבה, באמצעות קירור טבעי של הבית וצמצום השימוש במכשירי חשמל. אחד מהשיקולים החשובים בבחירת אמצעי להצללת הבית הוא הבחירה בין אמצעי קבוע ויציב לבין אמצעי דינמי, שניתן להסיר במידת הצורך.

אמצעי ההצללה הקבועים, ובהם סוככים ופרגולות, הינם יציבים ומאפשרים הגנה מרבית בכל עונות השנה, מנזקי השמש והגשם כאחד. סוכך, הבנוי משלדת מתכת, ומכוסה בדרך כלל בבד, ופרגולה, הבנויה מעץ, מאלומיניום או ממתכת, יוצרים הצללה קבועה אך, כאמור, אינם ניתנים להזזה ועשויים להחשיך לחלוטין את אזור המגורים. בנוסף, בעוד שפרגולה מספקת אזור אירוח קריר ומוצל מחוץ לבית, היא יקרה להקמה ומצריכה היתר בנייה (לפרגולות שגודלן מעל 60 אחוזים מגודל הגג).

מרקיזות בנויות משלד מתכת ומכיסוי בד, ומהוות אמצעי הצללה דינמי לחלונות הבית. המרקיזות ניתנות להזזה ובכך מאפשרות כניסת אור במידת הצורך, אולם הן מתכלות במהירות ולעיתים אינן מספקות הגנה מלאה מקרני השמש שיכולות לחדור בין הבדים. בין האמצעים הדינמיים נמצאים גם הברזנט והאוהל, שני אמצעים זולים וידידותיים לסביבה, אותם ניתן להתקין גם בצורה עצמאית, אולם חשוב לזכור כי מדובר באמצעים לא יציבים.

Printer