שמשיות להצללה

דף הבית » מוצרים נוספים » שמשיות להצללה
לקבלת הצעת מחיר השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם:

מחפשים פתרון קל להצללת המרפסת, הגינה או החצר? שימשיה יכולה להיות פתרון מצויין.

הישיבה בשמש מחוץ לבית הינה חוויה מהנה ונחמדה בעבור כלל המשפחה, המספקת רגעים קסומים ומיוחדים עם האנשים האהובים עליכם ביותר. לאלו הגרים בבית פרטי עם גינה, הישיבה בחוץ תחת השמש החמימה הינה אחת היתרונות הגדולים ביותר של הגינה, אמנם השמש הישראלית עלולה להיות קופחת יתר על המידה ולעיתים להוות מעמסה אשר תקשה על ההנאה מהגינה או המרפסת.

שמשיות מהוות פתרון יעיל ושימושי להצללה של פינות הישיבה מחוץ לבית, בין אם מדובר במפרסות גן, מרפסות בדירה, גינות, חצרות או כניסה לבית. השמשיות הן קלות, והן יכולות לבוא במגוון סגנונות, מבנים או אפשרויות והן אידיאליות לסביבה מוצלת וקרירה ולמתן הגנה מלאה מקרני השמש הקופחות. השמשיות מאפשרות גם הגנה מנזקי הגשם, גם אם אינן מספקות הגנה מלאה לחלל, והן ניתנות גם להסרה או לוויסות בהתאם למידת הפגיעה של קרני השמש בחלל. במידת הצורך, השמשיות ניתנות לקיפול, בין אם באופן ידני, או באופן אוטומטי לאלו המוכנים להשקיע סכומים גדולים יותר ובכך להעצים את חווית השימוש בהן, וכן ניתנות להזזה ממקום למקום במידת הצורך ובכל לספק הגנה לאזורים שונים בבית בהתאם לשעה ביום ולעונה בשנה.

השמשיות עשויות משלדת ברזל או אלומיניום אל-חלד, אשר עטוף בבד בעיצובים שונים ובפריסה שונה, בהתאם לסוג החלל ולגודלו. גודלן של השימשיות אינו מוגבל והן יכולות להתאים לכיסוי כמעט כל חלל, בין אם זאת מרפסת שמש, גינה בבית פרטי או כניסה לבית. השמשיות הן בין פתרונות ההצללה הזולים ביותר הקיימים כיום בשל הפשטות שלהן והחומרים הזולים יחסית, אל מול שאר השיטות הקיימות, אם כי גם השמשיות יכולות להכיל מנגנוני קיפול חשמליים ולכלול חומרים יקרים ואמידים יותר.

בעת הנחת השמשייה בכניסה לבית, בסמוך לחלון או למרפסת, יש לקחת בחשבון גם את עיצובה של השמשייה ואת השתלבותה בעיצובו של החלל. שמשיות לגינה לדוגמא, יוכלו להיות מעוצבות בגוונים של חום, של ירוק או של אדום. צבעים אלו הינם אידיאלים לשילוב בין צמחייה מסוגים שונים ובטבע העוטף, בדרך כלל, את חצרות הבתים הפרטיים. בבתים מודרניים יותר, בדירות שאינן בקומת קרקע אך מכילות מרפסות, או בבתים שלא קיימת בהם גינה, יתאימו יותר שמשיות בעלות צבעים מודרניים ועדינים כגון צהוב, לבן או תכלת, אשר לא יבלטו יתר על המידה ולא ייראו חריגות בעיצוב החלל. כמובן שהצבעים האידיאלים של השמשות הם הצבעים שישתלבו בצורה אידיאלית עם צבעי הקיר והחלל שסביבן וכן עם הריהוט המצוי בחלל או בסביבתו.

Printer